× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال خاطراتي كه زنده ميشوند(ويژه ي فروم 2009)

29 آگوست 2012 06:59 - 29 آگوست 2012 07:00 #28305 توسط Ehsan
امضاهاي بزرگ من.شوخي هاي طهمورث.رضا عشق كوئين.شايان و مون واك 3.امين جكو.سامي كوچكترين طرفدار بعد از ترمه.تاپيك هاي 20 سوالي سينا دريفت.اخبار دسته اول بانو الناز اول و تاپيك هاي كم طرفدار!!! حميد. :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, NicoleL2

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 آگوست 2012 07:01 - 29 آگوست 2012 07:09 #28306 توسط Elnaz
روزای خوب: روزی که اعلام شد مایکل برای کنفرانس خبری به لندن میره، باورمون نمیشد انقدر ذوق و شوق داشتیم و همه هیجان زده بودن.

روزای بد: بعد اونجا اعلام کرد که اینها آخرین برنامه‌هاش هستن و همه یه جورایی شاد و غمگین شدن و تو فروم هم همین جو بود. منم سعی میکردم مثلا دلداری بدم که نه اینطوری نیست و اینا...

روزای خوب: خلاصه کمی بعد گفته شد که این فقط مقدمه‌ی یک تور جهانیه. اون چند ماه حالمون خیلی خوش بود و تازه مصادف شد با حال و هوای انتخابات ایران و جشن‌های خیابونی، جوی که اون روزا بود... کلا حالمون خوش بود. مایکل مرتب به مطب دکتر کلین سر می‌زد و همه‌اش می‌گفتیم جریان چیه؟! و لباس‌های عجیب غریب می‌پوشید که ما هم عکساشو می‌ذاشتیم تو فروم البته الان پاک شدن متاسفانه. کاپشن می‌پوشید تو اون گرمای لس انجلس با ماسک و کلاه و چتر و مخلفات.. او کت سبز با شلوار قرمز گلگلی رو کی یادشه؟ :))

روزای بد: و بعد خرداد 88 و وضعی که تو کشور شد و ویدیوی ندا که همه جا پخش شد. من خودم اون روزا اصلا حال خوشی نداشتم و یادمه اصلا انگیزه‌ی فروم رو هم نداشتم، همه ناراحت بودن و کسی فعالیت خاصی نمی‌کرد.

روزای خوب: ولی بعد تعدادی از بچه‌ها باز شروع کردن و مثلا حسین یا فریده عکس‌های مایکل رو گذاشته بودن و حسین می‌گفت باید برگردیم به حال خوش قبلمون و به من می‌گفت برم روی عکسها نظر بدم و غیره و همین کارم کردم. خیلی خوشحالم که قبل از مرگ مایکل دوباره به اون حول و هوا برگشتم، خلاصه کمی حالمون بهتر شد.

روزای بد: چند روز بعدشم که مایکل رفت. مرگ مایکل چنان ضربه‌ای زد که باعث شد من اصلا موضوع انتخابات و کشور رو به کل فراموش کنم! آخه جو فروم کمی قبلش سیاسی شده بود.

اینم یه نمونه از خوبی‌ها و بدی‌ها

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Ehsan, ++ sama, Jasmine Jackson-mjforever, NicoleL2, atefe

29 آگوست 2012 07:13 #28307 توسط Ehsan
كت سنگ دوزي شده ي مايكل :x

كاربر(ان) زير تشكر كردند: NicoleL2

29 آگوست 2012 07:24 - 29 آگوست 2012 07:27 #28309 توسط Elnaz
اون عکس که گفتم اینه! مایکل با خوش چی فکر کرده بود!؟ =)) توی اون تاپیک شوخی‌های بامزه‌ای رد و بدل شد از جمله دلیل اینکه چرا مایکل سر پرینس رو توی دستش گرفته بود. برین تاپیک رو بخونین تا بفهمین چرا!؟ :))
emjey.org/persian/forum2009/index.php/topic,3390.0.html

bemikelike.wordpress.com

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: ++ sama, NicoleL2, atefe

29 آگوست 2012 08:11 - 29 آگوست 2012 08:18 #28314 توسط AM!N
یکی از آخرین پست های من

شما رو بخدا
این یعنی چی ؟ اصلا چرا ؟ اینقدر بیرحم نباشین
کم عذاب کشیدیم ؟ میخواین خونمونم خراب کنین ؟ هنوز تازه میخواستیم هر کدوم یک مایکل جکسون باشیم . حمید مگه خودت نمیگفتی ؟ مگه قرار نبود راه مایکلو ادامه بدیم ؟ بدون اتحاد ، بدون یک خونه مشترک . آیا میشه ؟
این سایت امید همه ی امجی فناست . فقط مال یه عده مخصوص نیست که خسته بشن بگن تعطیل ! اگه مشکلات هست ، همه با هم حل میکنیم . شما نباید نظر اینهمه عضو که خیلیاشون تنها دلخوشی که براشون مونده خونه مایکلی شونه رو نادیده بگیرین . این اصلآ درست نیست من مطمئنم همه حاظرن کمک کنن
شاید خبر تموم شه . اما هیچوقت راه مایکلی ما تموم نمیشه
من ایمان دارم که این سایت میتونه سالها پا برجا باشه . بدون هیچ دردسر و کار زیاد ! بخدا خیلی راحته مخصوصآ از این به بعد . نگین که مشکلات رو نمیدونم . چرا میدونم . اما باز هم نظرم همینه . نظر همه همینه . میدونم حمید خودتم اصلآ راضی نیستی . هیچکس راضی نیست . پس بیاین خونمون رو حفظ کنیم .
من خودم همینجا به شخصه اعلام میکنم هر کمکی که بخواین با جون و دل انجام میدم چون برای خونم ارزش قائلم . همه ما ، من از طرف همه اعضا میگم ما حاظریم کمک کنیم . فقط شما رو به خدا خونه خرابمون نکنید
خیلی روزای بدی بود :(

29 آگوست 2012 08:50 #28320 توسط atlas
مرسی! یکی از جالب ترین کارهایی بود که مدیریت سایت انجام داده! برای من که خیلی جالب بود چه برسه به اونایی که خاطرات مشترکی هم دارن ویادآوری میشه هر چند من هنوز چند تا قسمت رو بیشتر نخوندم بخصوص اون لینکی که در مورد احساس بچه ها در صورت فوت مایکل بود!
ببخشید می پرم وسط خاطره بازی تون ولی خواستم از الناز بپرسم که بالاخره چی؟معلوم شد دلیل اون همه رفت و آمد مایکل به دکتر و پوشوندن صورتش و ... چی بوده؟ من چیزای زیادی شنیدم ولی مطمئن نیستم کدومشون درستن!!؟؟ :-?

واون یادآوری تلخ که واقعا مرگ مایکل بیش از هر ملتی به ملت ایران لطمه زد!بد موقعی فوت کرد خدابیامرز.
راستی کسی از بچه های اینجا اون موقع قصد رفتن به کنسرت لندن روهم داشت؟ :D

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

29 آگوست 2012 08:56 #28321 توسط Ehsan
فكر كنم قرار بود گويا بره كنسرت.يكي از بچه هاي ديگه هم به اسم ارميا اونم بليت خريده بود.

29 آگوست 2012 09:13 - 29 آگوست 2012 09:14 #28322 توسط Elnaz
آرنولد کلین دکتر پوست بود. اون زمان تیم مایکل گفته بود که مایکل برای سر زدن به دوستش می‌رفت اونجا! ولی بعد معلوم شد که برای یک سری درمان‌های پوستی بیماری ویتیلیگو یا تزریق بوتاکس بوده. و کلین برای این تزریق‌ها، بیش از حد از مسکن استفاده می‌کرد که باعث شده الان تحت تعقیب سازمان پزشکی قرار بگیره و بخوان ممنوع الکارش کنن. همینطور گفته شده که کلین به مایکل پروپوفول تزریق میکرده که بتونه بخوانه که خودش اینو رد میکنه و مدرکی هم به اون صورت ندارن و توی دادگاه موری هم حرفی ازش نشد. بعضی از بادیگاردها گفتن که مایکل موقع برگشت از مطب کمی گیجی داشت که میتونه ناشی از تزریق مسکن بوده باشه.

bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: atlas

29 آگوست 2012 09:24 #28326 توسط Nemesis865
خیلی ها بلیط کنسرت رو داشتن.

راستی بچه ها این بک آپ مال 14 جولای هستش و بعد از این هم فروم حدود 1 ماه به کارش ادامه داد که متأسفانه بک آپی که ازش داشتیم کار نکرد.

بنابراین ممکنه خیلی از پست های آخریتون رو اینجا نبینین.

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history

29 آگوست 2012 09:35 #28327 توسط farzam
چقدر خوب روزي كه عكساي مايكل رو ديدم با موهاي فر
كنفرانس لندن
چقدر خوب بود
عكساي جديد هر چند وقت يك بار با ماسك يا عينك و... خيلي خوب بود همه چيز

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.